DAFilms Conversations: Roberto Minervini

Reżyseria

19.05.2021, 19:00

Dołącz do naszej dyskusji z włoskim reżyserem Roberto Minervinim. Utalentowany filmowiec, który otrzymał aż pięć nagród na festiwalu Wenecji w 2018 roku za swój najnowszy film „Co zrobisz, gdy świat stanie w ogniu?” opowie o swojej pracy w rozmowie z dyrektorem artystycznym festiwalu w Locarno, Gioną Nazzaro.

Dyskusja na żywo zbiega się w czasie z retrospektywą reżysera, którą mamy zaszczyt prezentować na DAFIlms w naszym najnowszym programie kuratorskim Roberto Minervini: Niespokojne serce Ameryki.

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít