DAFilms Conversations

W naszym cyklu streamingów na żywo proponujemy wyjątkową możliwość poznania najbardziej cenionych autorów kina dokumentalnego. Możesz dołączyć do naszej rozmowy oraz zadać własne pytania dotyczące ich najnowszych filmów, metody twórczej czy źródeł inspiracji. Spotkaj najbardziej kreatywne umysły światowej kinematografii w zaciszu własnego domu w cyklu DAFilms Conversations.

Możesz spodziewać się nowych wywiadów z twórcami przy okazji kolejnych premier na DAFilms, filmowych festiwali czy programów kuratorskich. Niektóre rozmowy będą prowadzone w języku angielskim, inne - po polsku, wszystkie nagrywamy i umieszczamy w naszym archiwum, dzięki czemu żadnej z nich nie przegapisz.

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít