DAFilms Conversations: Radu Jude

Reżyseria

Poniedziałek 19 kwietnia 2021 o godz. 19:00

Naszym wyjątkowym gościem będzie wielokrotnie nagradzany na festiwalach filmowych, rumuński reżyser Radu Jude. Z tegorocznym zdobywcą Złotego Niedźwiedzia porozmawia argentyńska krytyczka filmowa i reżyserka Lucía Salas.

DAFilms Conversations to cykl dyskusji z filmowcami, których dokumenty prezentujemy na naszej platformie. Rozmowa będzie transmitowana na naszej stronie oraz na profilu Doc Alliance, gdzie w komentarzach można zadawać pytania twórcom.

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air, z.s. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.