O nas


DAFilms - Twoje online kino, festiwal i filmowy klub w jednym

Jesteśmy międzynarodową platformą streamingową specjalizującą się w kinie autorskim, która narodziła się dzięki współpracy czołowych europejskich festiwali kina dokumentalnego. Regularnie prezentujemy sylwetki najważniejszych filmowców z całego świata i pokazujemy filmy, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Program dla Ciebie przygotowuje zespół kuratorów, wybierając z dokumentów odnoszących sukcesy na najważniejszych międzynarodowych festiwalach filmowych. Chętnie prezentujemy nowości, ale także klasykę dokumentu, najważniejsza jest dla nas wartość artystyczna. Chcemy inspirować, prezentować tytuły poruszające ważne społecznie tematy oraz wyjątkowe dzieła wizualne.


Jak działa DAFilms?

DAFilms możesz subskrybować już za 24,99 zł miesięcznie lub w promocyjnej cenie w ramach rocznej subskrypcji. Możesz wykupić również dostęp tylko do konkretnego tytułu - cena jest zawsze widoczna w profilu filmu.

Přehrávač videa


DAFilms oznacza Doc Alliance Films - Oprócz portalu streamingowego tworzymy także festiwalową sieć siedmiu europejskich festiwali kina dokumentalnego. Założycielem sieci Doc Alliance jest festiwal Ji.hlava, należy do niej również polski festiwal Millennium Docs Against Gravity. Dzięki tej współpracy możemy pokazywać najlepsze współczesne dokumenty.


KONTAKT

Doc Alliance Films
Ostrovní 126/30
110 00 Prague 1
Czech Republic

Tel.: +420 777 613 094
E-mail: info@dafilms.com

Users support
info@dafilms.com


Nina Numankadić
CEO
nina@dafilms.com


Marek Hovorka
CEO
marek@dafilms.com


Viktor Koreň
Project Coordinator
viktor@dafilms.com


Vendula Novotná
Public Relations and Marketing
media@dafilms.com


Tomáš Potočný
IT Project Manager
tomas@dafilms.com

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít