Tematy godne uwagi, autorzy, którzy mają wiele do opowiedzenia, filmowy styl, który zapiera dech w piersiach.

Podaruj swoim bliskim spotkanie z twórczością dokumentalną Sergieja Łoźnicy, Gianfranco Rosiego, Pawła Łozińskiego, Agnès Vardy, Viktora Kossakovskiego, czy Michaela Glawoggera.

Jak to działa?

  1. Wybierz prezent

    Zakup wymaga tylko kilku kliknięć i łatwej rejestracji. Możesz zapłacić kartą lub przez PayPal.

  2. Sprawdź czy otrzymałeś maila

    Znajdziesz w nim „voucher“ w formie linku. Podaruj link.

  3. Podaruj link

    Obdarowana osoba kliknie w link, zarejestruje się i od razu może oglądać filmy. Od tego momentu liczony jest okres subskrypcji.

Voucher z prezentem otrzymasz zaraz po dokonaniu płatności.

Miesięczna subskrypcja

24,99 zł

Kup w prezencie

Roczna subskrypcja

249,90 zł

150 zł

Kup w prezencie

Niedawno dodane

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air, z.s. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.