Filmowe wrażenia są zawsze trafionym prezentem, nie tylko dla miłośników kina, ale także dla wszystkich ciekawych świata.

Podaruj dostęp do katalogu ponad 2000 pieczołowicie wybranych dokumentów, a obdarowany przez cały rok będzie mógł odkrywać nowe filmy tygodnia, programy kuratorskie przygotowywane we współpracy z największymi festiwalami oraz filmową klasykę. Na największych kinofilów czekają także arthousowe filmy fabularne dostępne na dafilms.com w ramach jednej subskrypcji.


Jak to działa?

  1. Wybierz prezent

    Zakup wymaga tylko kilku kliknięć i łatwej rejestracji. Możesz zapłacić kartą lub przez PayPal.

  2. Sprawdź czy otrzymałeś maila

    Znajdziesz w nim „voucher“ w formie linku. Podaruj link.

  3. Podaruj

    Voucher możesz wydrukować, dodać dedykację od siebie lub przesłać go od razu mailem.

Voucher z prezentem otrzymasz zaraz po dokonaniu płatności.

Miesięczna subskrypcja

US $6.99

Kup w prezencie

Roczna subskrypcja

US $59.88

US $34.99

Kup w prezencie

Niedawno dodane

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít