Festival Focus: Trieste

Rozpoczynamy festiwalowy sezon wraz z Festiwalem Filmowym Trieste. Tegoroczna online edycja przedstawi nowe talenty, a programerzy festiwalu pomogli wybrać nam dokumenty wyróżniające się ciekawym autorskim podejściem do kina non-fiction. Czekają na was filmy, które zaatakują wszystkie wasze zmysły, zarazem sprawiając radość obcowania ze sztuką filmową.

Chociaż główną część programu festiwalu stanowią filmy fabularne, sekcja dokumentalna zasługuje na uwagę. Pozwala dopełnić obraz tej części Europy, która w przeszłości była oddzielona od Zachodu żelazną kurtyną.

Specjalny program we współpracy z festiwalem Trieste będzie dostępny do 7 lutego.

Wybrane filmy

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít