Scena z filmu Elements

Elements

Reżyseria
Rok 
2005
Kraj
  • Polska
Czas trwania
8min 

Żywioły są bezpośrednio związane z przestrzenią, z niezdobytymi krainami i niepewnymi horyzontami. Jako główny materiał wykorzystano zapis z kamery rejestrującej pogodę na małym lotnisku na Alasce. Dzięki pogodzie, czasowym fragmentom i kolażom, dane są prawie niewidoczne. Podobnie dzieje się z konkretnymi obiektami, np. samolotami.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít