Scena z filmu Na krev
Scena z filmu Na krev
Scena z filmu Na krev
Scena z filmu Na krev
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Na krev

Reżyseria
Rok 
2020
Kraj
  • Czechy
Czas trwania
71min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Film przygląda się rodzinie Kopeckich, która od ośmiu pokoleń zajmowała się teatrem lalkowym. Bracia Rosta oraz Vítek Novákowie postanawiają jednak wyłamać się z tej tradycji. Dokument obejmuje okres od 2014 roku, gdy otrzymują własną przestrzeń teatralną - Jatka 78 - i rozpoczynają ambitny projekt założenia akrobatycznego cyrku Cirk La Putyka.

Wraz z twórcami filmu zaglądamy nie tylko za kulisy formującej się teatralnej trupy, ale stopniowo odkrywamy także chęć nawiązania współczesnych ambicji szefa zespołu do tradycji swoich przodków, nawet jeśli wiązałoby się to z poświęceniem aż do tytułowej krwi.

  • Obejrzyj US $2.5

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít