Erik Knopp

Erik Knopp (Słowacja)

Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Bańskiej Bystrzycy na kierunku reżyseria dokumentalna (2001-2006). Pracował dla słowackiej telewizji jako reżyser programów na żywo, a po studiach przeprowadził się do Pragi i rozpoczął pracę jako operator Czeskiej Telewizji, następnie po 4 latach znów zajął się telewizyjną reżyserią. Film "Na krev" to jego dokumentalny debiut.

Filmografia

  • Na krev
    2020

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít