Scena z filmu Letni hokej
Scena z filmu Letni hokej
Scena z filmu Letni hokej
Scena z filmu Letni hokej
Scena z filmu Letni hokej
Scena z filmu Letni hokej
Scena z filmu Letni hokej
Scena z filmu Letni hokej
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Letni hokej

Reżyseria
Rok 
2019
Kraj
  • Czechy
Czas trwania
72min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Latem 2017 roku młodzi czescy hokeiści z miasteczka Náchod niedaleko polskiej granicy, wyjechali do odległego Maroka na obóz treningowy. Przyjechali nie tylko po to, by uczyć Marokańczyków grać w hokeja, ale także z bliska poznać miejscową ludność i jej styl życia. Kilka miesięcy później hokeiści z Salé w Maroku udali się do Czech, aby doświadczyć tego samego.

Rezultatem jest żywy dialog między dwiema odrębnymi kulturami, pełen różnych małych nieporozumień i wyzwalającego humoru. Czy Czesi nauczyli się targować w Maroku? Czy supermocarstwo hokejowe potwierdziło swoją reputację? Czy Marokańczycy odnaleźli się zimą w Czechach? Czy zrozumieli, co to jest spalony?

We współpracy z

  • Filmotor

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít