Tomáš Bojar

Tomáš Bojar (Czechy)

Tomáš Bojar (1981) ukończył doktorat na Uniwersytecie Karola w Pradze. Od 2003 roku działa w przemyśle filmowym, początkowo jako autor scenariuszy, następnie producent oraz reżyser. Nad wieloma projektami pracował w twórczym duecie z Pavlem Abrahám - wspólnie zrealizowali dokument Czech RAPublic (2008).

Filmografia

 • Letní hokej
  2019
 • Mimořádná zpráva
  2018
 • Pět statečných
  2018
 • FC Roma
  2016

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít