Scena z filmu Resistance
Scena z filmu Resistance
Scena z filmu Resistance
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Resistance

Reżyseria
Rok 
2017
Kraj
  • Szwajcaria
Czas trwania
11min 

Poza majestatycznym wyglądem, pojedyncze elementy ujawniają kruchość lodowca. Obiekty przekształcające się poprzez topnienie są świadkami przemijającej obecności ludzkości, pozostawiając ślady i blizny. Niekończące się odgłosy zapadających się bloków lodu pod ciężarem kamieni nieustannie ujawniają symptomy ewidentnego upadku. Ten krajobraz, który początkowo wydawał się nieruchomy, wydaje się stale zmieniać. A jednak w napięciu to wspaniałe i przerażające ciało z lodu i kamieni stoi, imponujące, stawiające opór.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít