Scena z filmu Baracoa
Scena z filmu Baracoa
Scena z filmu Baracoa
Scena z filmu Baracoa

Baracoa

Reżyseria
Rok 
2019
Kraj
  • Szwajcaria
  • Hiszpania
  • Stany Zjednoczone
Czas trwania
90min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Gorące lato zawitało do malutkiej wioski na kubańskiej prowincji, gdzie Leonel i Antuán odkrywają świat z daleka od dorosłych. Pomimo znaczącej granicy wielu, ich przyjaźń opiera się o gry i zabawy, rozmowy o codziennym życiu, egzystencjalne pytanie i zwykłe przyjemności, a także nudę. Podczas, gdy starszego z chłopców pociąga ruchliwe miejskie życie, Leonel musi znaleźć dopiero swoje miejsce w świecie. Dwaj przyjaciele znajdują się na rozdrożu, podobnie jak całe kubańskie społeczeństwo, które przechodzi istotne przemiany.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít