Pablo Briones

Pablo Briones (Argentyna)

Reżyser, operator i montażysta uzyskał licencjat z filmowej produkcji na Universidad Nacional de Córdoba (2005) i tytuł magistra jako reżyser na ECAL / HEAD (2014). Od 2008 roku pracuje w Genewie jako szef zespołu artystycznego w stacji telewizyjnej.

Filmografia

 • Les traces
  2020
 • Baracoa
  2019
 • Pezcal
  2016
 • A barca
  2015
 • À beira de Lisboa / On the Edge of Lisbon
  2013

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít