'Til Madness Do Us Part

Reżyseria
Rok 
2013
Kraj
  • Hongkong
  • Francja
  • Japonia
Czas trwania
228min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

W odizolowanej pustelni przez cały rok żyje 50 mężczyzn, którzy dobrowolnie zdecydowali zamknąć się na jednym piętrze, ograniczając do minimum kontakt ze światem zewnętrznym, nawet ze służbami medycznymi. Każdy poświęcił się ascezie z innego powodu: kłopotów psychicznych, zabójstwa człowieka bądź narażenia się lokalnym władzom. Wspólnie dzielą tę samą pustkę, spacerują wokół tego samego dziedzińca, szukając życiowego komfortu i ludzkiego ciepła.

Film nie jest niestety online :(

W naszym aktualnym programie znajdziesz jednak inne ciekawe filmy.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít