Scena z filmu Bo Hai
Scena z filmu Bo Hai
Scena z filmu Bo Hai
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Bo Hai

Reżyseria
Rok 
2017
Kraj
  • Czechy
Czas trwania
24min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Reżyser wietnamskiego pochodzenia Dužan Duong łączy fikcję z dokumentem portretując życie wietnamskiej mniejszości narodowej w Czechach. Kameralna historia opowiada o młodym bohaterze, który pomaga swojemu ojcu, pracując w sklepie spożywczym. Codzienne sytuacje pokazują, jak młodzi Wietnamczycy, wyrastający od urodzenia w Czechach, tracą kontakt z kulturą swoich rodziców, a zarazem nie mogą stać się pełnoprawnymi członkami czeskiego społeczeństwa. Film nakręcony w autentycznych lokacjach ma zarazem charakter pokoleniowego manifestu.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít