Krótka Radość 2023 | Oglądaj, głosuj, wygrywaj...

Zostań jurorem tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych Ji.hlava. Obejrzyj online wszystkie startująe w konkursie krótkometrażowe i wytypuj zwycięzcę.

Jak co roku we współpracy z jednym z najbardziej renomowanych europejskich festiwali kina dokumentalnego - Ji.hlava, przygotowaliśmy ekskluzywny program online. Do 29 października możecie obejrzeć cały tegoroczny konkurs krótkometrażowy i spośród 20 światowych premier wybrać zwycięski film.

Zagłosuj na swój ulubiony film w programie, a zwycięzca otrzyma nagrodę widzów DAFilms podczas ceremonii otwarcia festiwalu 24 października. Wszyscy głosujący wezmą udział w losowaniu nagrody w postaci rocznej subskrypcji DAFilms, którą można zrealizować samodzielnie lub podarować dowolnej osobie.


Głosowanie na Krótką Radość 2023 kończy się o północy 22 października.


Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít