The Best of CinéDOC Tbilisi

Z okazji tegorocznej edycji, słynny gruziński festiwal CinéDOC Tbilisi wybiera najlepsze filmy ze swojej historii, które gościły na dużym ekranie w ciągu ostatnich 8 lat. Z dumą prezentujemy naszą najnowszą selekcję festiwalową, w której znalazło się symbolicznie 8 najlepszych filmów.

W 2013 roku CinéDOC Tbilisi stał się pierwszym międzynarodowym festiwalem filmów dokumentalnych z Kaukazu Południowego i od tego czasu cieszy się ogromnym powodzeniem, prezentując najciekawsze tytuły z kinematografii Gruzji, Armenii oraz Azerbejdżanu. Wyrafinowany gust zespołu programowego wykracza jednak daleko poza granice Kaukazu, dlatego festiwal już po kilku latach działalności dołączył do grona liczących się światowych festiwali. Przekonali się o tym twórcy z corocznej sekcji międzynarodowych filmów dokumentalnych. To właśnie z tej sekcji programmerzy festiwalu wybrali dla widzów DAFilms 8 filmów dokumentalnych, które stały się ich osobistymi faworytami i najlepiej charakteryzują program festiwalu.

CinéDOC Tbilisi 2021 w tym roku odbywa się w wersji hybrydowej do 15 września. Do tego czasu widzowie mogą również obejrzeć część oficjalnego programu festiwalu w ramach naszego programu kuratorskiego.

We współpracy z

  • CinéDOC Tbilisi

Wybrane filmy

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít