Locarno Filmmakers Academy

Z przyjemnością prezentujemy wybór najciekawszych filmowych projektów Locarno Filmmakers Academy, wszystkie autorstwa kobiet, które brały udział w warsztatach w ciągu ostatnich 10 lat.

We współpracy z zespołem stojącym za prestiżową Filmmakers Academy Festiwalu Filmowego w Locarno przygotowaliśmy wybór dokumentów autorek filmowych, które brały udział w festiwalowych warsztatach. Nasz program obejmuje głównie filmy krótkometrażowe przedstawiające głosy z różnych środowisk łączące się w wyjątkowej współpracy pomiędzy naszą platformą a jednym z najbardziej renomowanych warsztatów dla młodych filmowców na świecie.

We współpracy z

  • Locarno Academy

Wybrane filmy

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít