Scena z filmu Cesta vzhůru
Scena z filmu Cesta vzhůru
Scena z filmu Cesta vzhůru
Scena z filmu Cesta vzhůru
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Cesta vzhůru

Reżyseria
Rok 
2015
Kraj
  • Czechy
  • Słowacja
Czas trwania
99min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Bohaterem opowieści o stawianiu czoła wyzwaniom, gdziekolwiek się znajdują jest czeski himalaista Radek Jaroš. Dokument opowiada historię niezłomnej determinacji i pokonywania ludzkich ograniczeń. Jaroš jest pierwszym Czechem i dopiero 15. osobą na świecie, która zdobyła Koronę Himalajów, 14 najwyższych szczytów świata ...

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít