Kostelec Castle

Reżyseria
Rok 
2014
Kraj
  • Czechy
Czas trwania
18min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

"Rano jem śniadanie, w południe obiad, po południu odpoczywam, a w nocy śpię".

Portret ośrodka dla azylantów w Kostelcu nad Orlicą w Czechach. Próba zajęcia się wycinaniem drewnianego radia i zapamiętywaniem czeskich słówek na lekcji czeskiego. Co robią przez cały dzień? Statyczne ujęcia potęgują poczucie oczekiwania na decyzję w dziwnym bezczasie. Film powstał jako praca zaliczeniowa dla roku w praskiej szkole filmowej FAMU.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít