Scena z filmu List
Scena z filmu List
Scena z filmu List
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

List

Reżyseria
Rok 
2012
Kraj
  • Holandia
  • Rosja
Czas trwania
20min 

Odległa zapomniana wioska gdzieś w północno-zachodniej Rosji. W starym drewnianym domu znajduje się szpital psychiatryczny. Ma się wrażenie, że do tego miejsca nie dotarła jeszcze cywilizacja. W tym nieskazitelnym otoczeniu nie słychać ludzkiego głosu, a ból jest tu tłumiony.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít