Scena z filmu Life with Jester
Scena z filmu Life with Jester
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Life with Jester

Reżyseria
Rok 
2013
Kraj
  • Czechy
Czas trwania
85min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Czasozbiorczy film dokumentalny, który powstał w ciągu 23 lat. Film przedstawia losy człowieka teatru Jakuba Špalka. Pierwsze sceny filmu były kręcone jesienią 1989 roku, kiedy Jakub, wówczas student praskiej DAMU, był jednym z inicjatorów Aksamitnej Rewolucji. Jego marzeniem, które się spełniło, było założenie własnego teatru. Jakub Špalek do dziś dnia prowadzi teatr w Pradze. Film pokazuje nielekkie życie człowieka, który stara się stworzyć niezależny teatr oraz jego prywatne życie pełne dużych i małych osobistych dramatów.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít