Scena z filmu Totally Personal
Scena z filmu Totally Personal
Scena z filmu Totally Personal
Scena z filmu Totally Personal
Scena z filmu Totally Personal
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Totally Personal

Reżyseria
Rok 
2005
Kraj
  • Bośnia i Hercegowina
Czas trwania
78min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Reżyser wspomina lata spędzone w Bośni i Hercegowinie i z charakterystycznym dla siebie humorem opowiada różne historie z dzieciństwa w Jugosławii pod rządami Tito oraz doświadczenia z czasów wojny, która doprowadziła do rozpadu kraju. Pierwszoosobowa narracja oparta jest na szczegółowej obserwacji rodziny reżysera. Jego żona od dawna wie, że on jest w stanie wszystko wydać na swoje marzenia. Ich córki, rodzice i krewni stają się mimowolnymi bohaterami tego satyrycznego, osobistego eseju, który na swój sposób opisuje doświadczenie wojny. O co oni walczyli, pytamy, patrząc na wielkie bańki mydlane unoszące się wśród ruin.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít