Scena z filmu 66 sezonów
Scena z filmu 66 sezonów
Scena z filmu 66 sezonów

66 sezonów

Reżyseria
Rok 
2003
Kraj
  • Słowacja
  • Czechy
Czas trwania
86min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Film o kąpielisku w Koszycach, miejscu, gdzie według sloganu twórców: "kąpała się historia". Przywołując wydarzenia, które odegrały się tutaj od 1936 do 2002 roku, dokument 66 sezonów na przykładzie lokalnej historii pływalni opowiada historię Europy Środkowowschodniej. Jednako nie tyle film wydarzeniach historycznych, ale o życiorysach konkretnych ludzi, które tworzą historię.

Film nie jest niestety online :(

Przepraszamy, ale ten film nie jest dostępny w twoim kraju ze względu na ograniczenia dystrybucyjne.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít