Scena z filmu Verano
Scena z filmu Verano
Scena z filmu Verano
Scena z filmu Verano
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Verano

Reżyseria
Rok 
2011
Kraj
  • Chile
Czas trwania
94min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Podczas jednego gorącego letniego dnia drobne wydarzenia kształtują życie gości i pracowników starego kurortu termalnego w południowym Chile. Julieta, Francisco, Isa, Rodrigo, Ignacio, Mariana, Muriel, Gabriela, Eliseo, Norma, Alejandra i Claudio przeżywają długie wakacyjne godziny na łonie natury, śpiąc w słońcu, ucząc się prowadzić samochód, sprzątając dom, całując się po raz pierwszy, pływając nocą lub po prostu spacerując i rozmawiając, podczas gdy dzień powoli rozpada się na fragmenty.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít