Scena z filmu Raj na ziemi
Scena z filmu Raj na ziemi
Scena z filmu Raj na ziemi
Scena z filmu Raj na ziemi
Scena z filmu Raj na ziemi
Scena z filmu Raj na ziemi
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Raj na ziemi

Reżyseria
Rok 
2019
Kraj
  • Słowacja
Czas trwania
86min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Andrej Bán jest słowackim dziennikarzem i fotografem, który relacjonuje kryzysy i konflikty w miejscach na całym świecie, takich jak Kosowo, Gruzja, Afganistan, Ukraina czy Haiti. Reżyser Jaro Vojtek postanowił towarzyszyć mu z kamerą, a ich intymne rozmowy przeplatają się przez cały film, ukazując zmagania zawodowe i osobiste reportera. Dokument śledzi poczynania Bána w miastach ogarniętych wojną i obozach dla uchodźców. Z dokumentu wyłania się sylwetka reportera, któremu zależy na głębszym spojrzeniu na przyczyny konfliktów oraz na trudnej sytuacji ich ofiar.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít