Scena z filmu Drawn and Quartered
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Drawn and Quartered

Reżyseria
Rok 
1987
Kraj
  • Stany Zjednoczone
Czas trwania
4min 

W średniowiecznej Europie przestępcę można było "przeciągnąć i poćwiartować", czyli rozerwać na cztery części ciężkimi linami ciągniętymi przez konie. Sachs przywłaszcza sobie tę brutalną koncepcję do własnych celów artystycznych. Ona i jej partner filmują się nawzajem, tworząc metaforyczne ciało i miejsce stosunku.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít