Scena z filmu Rheinstrom
Scena z filmu Rheinstrom
Scena z filmu Rheinstrom

Rheinstrom

Reżyseria
Rok 
1965
Kraj
  • Niemcy
Czas trwania
13min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

W 13-minutowym krótkim metrażu Nestler zabiera nas w dół rzeki Ren. Dzięki możliwości taniego transportu wodnego ceny surowców utrzymywały się na niskim poziomie, a Ren stał się jedną z najważniejszych arterii transportu przemysłowego na świecie. Rheinstrom przedstawia znaczenie tej drogi wodnej dla jej mieszkańców.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít