Scena z filmu Aufsätze / Essays
Scena z filmu Aufsätze / Essays
Scena z filmu Aufsätze / Essays
Scena z filmu Aufsätze / Essays
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Aufsätze / Essays

Reżyseria
Rok 
1963
Kraj
  • Niemcy
Czas trwania
11min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Wesoły portret życia uczniów w szwajcarskim środowisku wiejskim. Młodzi uczniowie recytują napisane przez siebie krótkie eseje na różne tematy: od długiego marszu do szkoły, przez rozdawanie mleka na przerwach, po bójkę na podwórku. Użycie oryginalnego szwajcarskiego dialektu niemieckiego zamiast języka niemieckiego podkreśla fascynację Nestlera tym, co proste, niewinne i naturalne.

Film nie jest niestety online :(

W naszym aktualnym programie znajdziesz jednak inne ciekawe filmy.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít