Scena z filmu Jesus Town, USA
Scena z filmu Jesus Town, USA
Scena z filmu Jesus Town, USA
Scena z filmu Jesus Town, USA
Scena z filmu Jesus Town, USA
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Jesus Town, USA

Reżyseria
Rok 
2014
Kraj
  • Stany Zjednoczone
Czas trwania
79min 
Ścieżka dźwiękowa 

Od 88 lat mieszkańcy małego miasteczka w Oklahomie wystawiają sztukę pasyjną Książę Pokoju. Kiedy mężczyzna grający od 8 lat Jezusa przechodzi na emeryturę, jego następca, wieloletni członek obsady, posiada sekret, który ukrywa przed wszystkimi. Jesus Town, USA to komediowy dokument o podróży 100-osobowej amatorskiej obsady. Kiedyś mogli pochwalić się występami przed ponad 200-tysięczną publicznością, teraz starają się znaleźć jakąkolwiek widownię. Ujmujące postacie, dziwaczny humor i oszałamiające zdjęcia dokumentują miasto borykające się z kwestiami tradycji, dziedzictwa i tego, co to znaczy być społecznością.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít