Scena z filmu Let It Burn
Scena z filmu Let It Burn
Scena z filmu Let It Burn
Scena z filmu Let It Burn
Scena z filmu Let It Burn
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Let It Burn

Reżyseria
Rok 
2019
Kraj
  • Brazylia
Czas trwania
85min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Śródmieście São Paulo, Brazylia. Budynek mieszkalny: 7 pięter, 28 pokoi, 107 mieszkańców, których łączy uzależnienie od cracku. Na przestrzeni kilku miesięcy autorka śledzi życie w mieszkaniu socjalnym - będącym częścią programu „redukcji szkód” miejscowego ratusza. Kamera dryfuje po korytarzach, pokojach, windach, schodach zarówno w dzień jak i w noc. W tym klaustrofobicznym miejscu wszystko może się zdarzyć.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít