Scena z filmu Don Gilliam i olbrzymy
Scena z filmu Don Gilliam i olbrzymy

Don Gilliam i olbrzymy

Reżyseria
Rok 
2019
Kraj
  • Wielka Brytania
Czas trwania
85min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Opowieść o jednym z najbardziej oryginalnych i fascynujących filmowców naszych czasów, a zarazem historia twórczego uporu. Jej bohaterem jest Terry Gilliam, w czasie, gdy kręci swój ostatni film – Człowieka, który zabił Don Kichota, o którego możliwość realizacji walczył przez 30 lat.

Film nie jest niestety online :(

W naszym aktualnym programie znajdziesz jednak inne ciekawe filmy.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít