Scena z filmu Acts of Cinema
Scena z filmu Acts of Cinema
Scena z filmu Acts of Cinema

Acts of Cinema

Reżyseria
Rok 
2018
Kraj
  • Portugalia
Czas trwania
114min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

"Mottem tego dokumentu są uczucia żyjące w obrazach. Łączy on sobie fragmenty nagrań z planów zdjęciowych, ze współczesnymi rozmowami w ludźmi, z którymi miałem okazję współpracować przy realizacji filmów, są to: Teresa Villaverde, João Mário Grilo, José Álvaro de Morais, Fernando Lopes oraz Miguel Gomes.”
– Jorge Cramez

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít