Dla Samy

Reżyseria
Rok 
2019
Kraj
  • Wielka Brytania
Czas trwania
95min 
Napisy 

Jak być kobietą w czasie wojny? Dla Samy to historia, którą jest wstrząsającą odpowiedzią na to pytanie. Waada al-Kateab spędziła pięć lat w czasie powstania w Syrii, gdzie zakochała się, wyszła za mąż i urodziła córkę – Samę, w czasie konfliktu, który toczył się tuż obok niej . Młoda kobieta opowiada o swoich doświadczeniach i rejestruje je swoją kamerą, chcąc w ten sposób pokazać swojej córce realia, w których przyszło im żyć i jak trudną decyzje musiała podjąć, by chronić jej życie.

Pokaz biletowany. Dostęp do filmu w cenie 1,35 euro (ok. 5.99 zł) można wykupić od chwili rozpoczęcia projekcji.


Spot Legalna Kultura

We współpracy z

  • ManInDanger

Film nie jest niestety online :(

W naszym aktualnym programie znajdziesz jednak inne ciekawe filmy.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít