Jak Bóg szukał Karela

Reżyseria
Rok 
2020
Kraj
  • Czechy
  • Polska
Czas trwania
90min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Czeski dokumentalista wyrusza do Polski w poszukiwaniu Boga. Choć wydawać by się mogło, że żyjemy blisko siebie katolicyzm Polaków szokuje czeskich dokumentalistów, którzy wychowali się w ateistycznym kraju. Poznają religię poprzez pielgrzymkę, rozmowę z egzorcystą, ludźmi bardzo mocno wierzącymi. Czy pielgrzymka przez Polskę pozwoli im znaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytania i rozwiązać problemy dotyczące wiary i tożsamości? Czy ateiści zostaną zrozumiani przez katolików?

Pokaz biletowany. Dostęp do filmu w cenie 2,25 euro (ok. 9,99 zł) można wykupić od chwili rozpoczęcia projekcji.


Spot Legalna Kultura

We współpracy z

  • ManInDanger

Film nie jest niestety online :(

W naszym aktualnym programie znajdziesz jednak inne ciekawe filmy.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít