Loli Parádička

Reżyseria
Rok 
2019
Kraj
  • Słowacja
Czas trwania
88min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Słodko-gorzka historia miłosna. Milan, sprzedawca na lokalnym jarmarku, odkrywa, że Veronka ukradła jeden z jego karmelowych słodyczy, ale ponieważ była głodna, lituje się nad nią i postanawia kupić jej ciepły posiłek. W zamian Veronka oferuje mu pomoc ze sprzedażą. Dwaj outsiderzy stopniowo zbliżają się do siebie, a wytworzona pomiędzy nimi iskra prowadzi do wspólnej nocy, podczas której bohaterowie natychmiast zakochują się w sobie i snują wspólne plany na przyszłość. Milanowi nie przeszkadza, że Veronka jest Cyganką, jej z kolei nie przeszkadza to, że mężczyzna jest kaleką. Romantyczna komedia rozgrywająca się we wschodniej Słowacji.

We współpracy z

  • Logo

Film nie jest niestety online :(

W naszym aktualnym programie znajdziesz jednak inne ciekawe filmy.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít