Scena z filmu After the Magician
Scena z filmu After the Magician
Scena z filmu After the Magician
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

After the Magician

Reżyseria
Rok 
2020
Kraj
  • Czechy
Czas trwania
18min 
Ścieżka dźwiękowa 

FASCINATIONS: EXPRMNTL.CZ // Francusko-meksykańska surrealistka Alice Rahon nakręciła swój jedyny film - The Wizard - w 1947 roku, który zaginął przed pierwszą projekcją. Stąd marzenie o nigdy wcześniej nie widzianym dziele, spotkaniu z osobą niesłusznie zapomnianą oraz wycieczce w krajobrazy obrazu, dźwięku i wyobraźni.

We współpracy z

  • LOGO_JIHLAVA

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít