Scena z filmu Shimmer
Scena z filmu Shimmer
Scena z filmu Shimmer
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Shimmer

Reżyseria
Rok 
2019
Kraj
  • Austria
Czas trwania
4min 

Kolaż fragmentarycznych ujęć mieszkania, zarejestrowany na taśmie 16 mm, na pierwszy rzut oka może wydawać się prozaiczny, ale w nagłej gęstości światła, materiału i ruchu wywołuje wyjątkowy emocjonalny rytm, który jest podkreślany przez sferyczny dźwięk Davida M. Shuma, który wyparowuje z przestrzeni, ale nigdy nie zostanie utracony.

"The realization of the analog film SHIMMER was driven by my focus on materiality, the play with light and darkness and my passion to observe things that are not noticeable at a first glance." B. Blitz

We współpracy z

  • JIDFF

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít