Paní Šťastná

Reżyseria
Rok 
2020
Kraj
  • Czechy
Czas trwania
16min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Platoniczna relacja między młodą dziewczyną zatrudnioną w hotelu uzdrowiskowym a jej byłym klientem, rozkwita poprzez romantyczne listy pełne staroświeckiego szarmu, wymieniane pomiędzy sobą przez parę ludzi w połowie lat pięćdziesiątych XX wieku. Nostalgiczne obrazy kolumnady w Luhačovicach i fotografie z epoki podkreślają wersy przesiąknięte miłością, wiarą i rozczarowaniem.

“Upon seeing the envelope with my initials, you may well wonder who it is that writes to you. Of course, it is just little me...” Paní Šťastná

We współpracy z

  • JIDFF

Film nie jest niestety online :(

W naszym aktualnym programie znajdziesz jednak inne ciekawe filmy.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít