Scena z filmu This Land Is My Land
Scena z filmu This Land Is My Land
Scena z filmu This Land Is My Land
Scena z filmu This Land Is My Land
Scena z filmu This Land Is My Land
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

This Land Is My Land

Reżyseria
Rok 
2020
Kraj
  • Austria
Czas trwania
105min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Stany Zjednoczone: jeden naród - podzielony. Filmowiec Susanne Brandstaetter bada polaryzację społeczeństwa w Stanach Zjednoczonych, która wykazuje uderzające podobieństwa z sytuacją w Europie. Amerykanka z Los Angeles, która całe swoje dorosłe życie spędziła w Europie, postanawia zbliżyć się do nietypowych wyborców Trumpa w zmieniającym wyborcze preferencje stanie Ohio. Co decyduje o wyborach ludzi? Dlaczego formułują opinie, a potem trzymają się swoich politycznych stanowisk - bez względu na wszystko? Twórca filmu decyduje, że jedyną szansą na zrozumienie, dlaczego rośnie podział, jest przestrzeganie jednej zasady: nie kłóć się, słuchaj… Ale w miarę postępu filmu wszyscy jesteśmy wystawieni na próbę.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít