Scena z filmu How To Destroy Time Machines
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

How To Destroy Time Machines

Reżyseria
Rok 
2017
Kraj
  • Polska
Czas trwania
40min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

How To Destroy Time Machines to film nasłuchiwany. Koncentruje się na postaci Jepha Jermana, mieszkającego w Arizonie, eksperymentatora, muzyka, pasjonata dźwięków. Jeph postrzega świat inaczej, niż większość z nas. Nie chce wsiadać do wehikułów czasu, w których my cały czas tkwimy, które nas ograniczają – zamartwiamy się przyszłością albo wracamy do przeszłości. Rzadko napawamy się chwilą. To jest historia o byciu tu i teraz. To nie tylko film o niezwykłym kompozytorze, a przypowieść o życiu.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít