Scena z filmu Silence Is a Falling Body
Scena z filmu Silence Is a Falling Body
Scena z filmu Silence Is a Falling Body
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Silence Is a Falling Body

Reżyseria
Rok 
2017
Kraj
  • Argentyna
Czas trwania
75min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Augustina Comedi tworzy złożony i wzruszający portret swojego ojca Jaime, na który składa się ponad 100 godzin materiałów zarejestrowanych przez niego na kasetach wideo. Choć wygląda na to, że nagrywał niemal wszystko, pozostawił tylko niewielkie wskazówki dotyczące tego kim był, zanim poślubił matkę reżyserki oraz skrywanych głęboko tajemnic.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít