Scena z filmu To się nie wydarzyło
Scena z filmu To się nie wydarzyło
Scena z filmu To się nie wydarzyło
Scena z filmu To się nie wydarzyło

To się nie wydarzyło

Reżyseria
Rok 
2019
Kraj
  • Słowacja
  • Czechy
Czas trwania
82min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Dawno, dawno temu, w małym środkowoeuropejskim kraju porwano syna prezydenta. Pobitego do nieprzytomności odnaleziono w Austrii. Dochodzenie prowadziło do najwyższych kręgów politycznych, włączając w to samego premiera. Kiedy świadek porwania, Oskar F., zaczął zeznawać, okazało się, że jego życie jest w niebezpieczeństwie i musi uciekać z kraju. Kontakt utrzymywał tylko z najlepszym przyjacielem Robertem R. i młodym dziennikarzem Peterem T. Kilka miesięcy później Robert zostaje zabity w eksplozji samochodu. Sprawy porwania, a także zabójstwo zostają zamknięte przez byłego premiera słowami: „To się nie wydarzyło”. Więc co tak naprawdę się stało?

Barbora Berezňáková: „Nie zamierzałam tworzyć szokującego filmu śledczego, ale raczej ustalić łańcuch wydarzeń i pokazać ich emocjonalny wpływ na Oskara i matkę zamordowanego Roberta”.


Opis: Warszawski Festiwal Filmowy

Film nie jest niestety online :(

Przepraszamy, ale ten film nie jest dostępny w twoim kraju ze względu na ograniczenia dystrybucyjne.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít