Scena z filmu Tort
Scena z filmu Tort
Scena z filmu Tort
Scena z filmu Tort
Udostępnij przez
  • Facebook
  • Twitter

Tort

Reżyseria
Rok 
2017
Kraj
  • Polska
Czas trwania
18min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Siostry Ema i Zosia mieszkają ze sobą większość życia. Obie są osobami niezwykle gościnnymi i łączy je wspólna pasja do urządzania przyjęć. Od paru lat, ich sytuacja się zmienia. Stopniowa utrata wzroku powoduje wiele trudności. Mimo to, siostry nie chcą rezygnować ze swojej aktywności. Podejmują się więc tak dużego wyzwania jak zrobienie tortu orzechowego.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít