Scena z filmu The Graduation
Scena z filmu The Graduation
Scena z filmu The Graduation
Scena z filmu The Graduation
Scena z filmu The Graduation

The Graduation

Reżyseria
Rok 
2016
Kraj
  • Francja
Czas trwania
121min 
Ścieżka dźwiękowa 

Autorka zagłębia się w codzienne życie paryskiej szkoły filmowej la Fémis, w której praktykowany jest określony republikański ideał doskonałości, do który można podsumować następująco: „wszyscy są równi, ale tylko najlepsi się dostają…"

Przyglądając się procesowi rekrutacji, ciężkiej pracy studentów przez cały rok i egzaminom dyplomowym The Graduation stanowi portret stosunku do doskonałości w świecie sztuki w jednej z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych we Francji. To pomnik kultury, w którym przenikają się pokolenia.

Film nie jest niestety online :(

Przepraszamy, ale ten film nie jest dostępny w twoim kraju ze względu na ograniczenia dystrybucyjne.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít