Scena z filmu Maksimum przyjemności
Scena z filmu Maksimum przyjemności
Scena z filmu Maksimum przyjemności
Scena z filmu Maksimum przyjemności

Maksimum przyjemności

Reżyseria
Rok 
2014
Kraj
  • Polska
Czas trwania
47min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Drogi rezonator biofotonowy, masażer do stóp z podczerwienią oraz fotel masujący za 13 tys. złotych to tylko kilka przykładów z bogatego sztafażu produktów oferowanych przez agresywnych sprzedawców na specjalnych prezentacjach handlowych dla emerytów. Małgosia, Krysia, Ela, Bogusia oraz Irena, przyjaciółki - emerytki, wierzą, że te astronomicznie drogie przedmioty potrafią wydłużyć ich życie i uleczyć wszelkie choroby. Co ważniejsze jednak, są remedium na ich bolączki: samotność, zbliżającą się starość. Film nie próbuje analizować zjawiska sprzedaży bezpośredniej od strony agresywnych firm sprzedających, jest to obserwacyjna dokumentalna tragikomedia, w której luksus miesza się z nędzą, śmiech ze łzami.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít