Jean-Jacques Martinod

Jean-Jacques Martinod (Ekwador)

Jego filmy otrzymały Nagrodę Jury na DocumentaMadrid oraz Curtocircuito i były pokazywane w muzeach, galeriach i w niezależnych kooperatywach prowadzonych przez artystów, m.in. w Museum of The Moving Image, PHI Centre Montreal, Cinemateca do MAM Rio de Janeiro, Cinemateca de Bogotá, Cinemateca Nacional del Ecuador, a także na wielu festiwalach filmowych, m.in. IFFR, Sheffield Doc/Fest, FIDMarseille, European Media Arts Festival, Mar del Plata, Camden International Film Festival, Stuttgarter Filmwinter Festival for Expanded Media.

Filmografia

 • The Hollow
  2022
 • Datura's Aubade
  2021
 • Before the Deluge
  2020
 • La Bala de Sandoval
  2019
 • El Diezmo
  2017
 • Grabados del Ojo Nocturno
  2016
 • Ozoners
  2015

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít