Alexey Pivovarov (Rosja)

Urodzony w 1974 roku rosyjski dziennikarz, dokumentalista i producent. Zajmuje się tematyką II wojny światowej. Za film General Zhukov’s Unknown Battle otrzymał nagrodę NIKA (nazywaną rosyjskim Oscarem).

Filmografia

 • The Term
  2014
 • The Captive Heroes of Brest
  2010
 • Rzhev: General Zkukov's Unknown BattleJune 22, 1941: Fateful Decisions
  2009
 • Betrayal; The Story ofune 22, 1941: Fateful Decisions
  2009

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air, z.s. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít