Boris Poljak (Chorwacja)

Boris Poljak pracuje jako operator od 1991 roku, jest autorem zdjęć do ponad 50 krótkometrażowych dokumentów i eksperymentalnych filmów i ponad 200 filmów reklamowych. Jest także reżyserem krótkich filmów, trzy z nich współreżyserował z Damirem Cucicem. Żyje i pracuje w Splicie.

Filmografia

 • Autofocus
  2013
 • Sky Spirits
  2010
 • The Toarchbea
  2009
 • The Split
  2009
 • Beyond
  2002

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít