Petra Costa

Petra Costa (Brazylia)

Petra Costa (1983) brazylijska dokumentalistka i aktorka. Jest autorką m.in. filmu Undertow Eyes, poetyckiego portretu dojrzewania i miłości z perspektywy jej dziadków, który zdobył wyróżnienia na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych.

Filmografia

 • Krawędź demokracji
  2019
 • Olmo & the Seagull
  2015
 • Elena
  2012
 • Undertow Eyes
  2009
 • Don Quixote of Bethlehem
  2005

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít